KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252950
nr 1425 2950
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Vördnad i naturen", monogramsignerad, -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x62
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:34:56
150 kr
200 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg